2013. december 7., szombat

1.fejezet

Tegnap az ofő-Mrs.Crusoe-bejelentette,hogy holnap(azaz ma) jön egy új lány.Én személy szerint utálom az újakat,de azért vártam ezt a napot,mert kíváncsi voltam a csajra.
A reggel szokás szerint kezdődött.Hétkor keltem,anyu(a szüleim elváltak) meg már várt lent a konyhában.Müzlit ettem,majd gyorsan felöltöztem és indultam ki a villamoshoz.A megállóban már vártak barátnőim, Peyton és Liz.
-Hali csajok!-üdvözöltem őket
-Szasz Kendra!Mizújs?-kérdezte Peyton
-Semmi.Csak kíváncsi vagyok arra az új lányra
-Ja,arra én is-mondta Liz
A beszélgetést tovább folytattuk a villamoson,ameddig a sulihoz nem értünk.Leszálltunk a villamosról és bementünk az iskola kapuján.Felmentünk a szekrényeinkhez és kiszedtek a töri cuccunkat és bementünk a töri terembe,ahol az ofő már várt minket,jobb oldalán pedig az új csaj állt.
-Gyerekek,üljetek le,mondani szeretnék valamit!
Erre csönd lett és mindenki leült a helyére.
-Nos,mint mrá mondta érkezett egy új osztálytársatok.Be szeretném nektek mutatni Alexis Price.Szeretném,hogyha barátkoznátok vele és befogadnátok-mondandója végén az ofő intett neki,hogy üljön le az egyik szabad helyre.Alexis persze pont az választotta ami Liz padja előtt van.Amikor Alexis leült és előpakolta a holmiját kiment az ofő és bejött helyett Mr.Sandler.
A töri az egyik kedvenc tantárgyam,tehát figyeltem és beleástam magam az anyagba.Ebből csak az zökkentett ki,hogy Alexis az atlaszával szerencsétlenkedett,és nem tudta mit kell nézni,pedig az oldalszám még a táblára is fel volt írva.Mire Alexis megtalálta kicsengettek.
-Én tényleg tudom milyen újnak lenni,de az,hogy fel van írva az oldalszám a táblára és ő nem képes odalapozni..Azért ez durva-mondta Peyton
-Az hát!-csatlakozott Liz Peytonhoz-Órán hátrafordult és kérdezgetett mindenfélét,de én nem válaszoltam
-Én attól félek-kezdtem el-,hogy a végén Mr.Sandler megkér,hogy korrepetáljam
-Miért pont téged?-kérdezte Liz
-Mert Kendrának a legjobb az átlaga töriből-magyarázta Peyton
Második óránk matek volt,ahol Alexis tényleg nem értett semmit.Mondjuk én is,de én leplezem Mrs.Gonfield előtt.Asszem elég ügyesen.Mindegy,Liz matekzseni,majd ő elmagyarázza.Harmadik óránk magyar volt,ahol inkább csak játékos feladatokat oldottunk meg,tehát ebbe Alexis részt tudott venni.Utolsó óránk tesi volt aholröplabdáztunk.Alexis mondanom sem kell megszívta.Tesi után a folyosón beszélgettünk.
-Lányok van kedvetek délután úgy három körül eljönni a Judy's Juice-ba?
-Aha
Otthon anyunka leadtam a drótot az új lányról,aki természetesen azt mondta barátkozzunk vele.De én nem akarok.Nekem gyanús.